هتل‌های ۳ ستاره برتر استانبول را بشناسید!

هتل‌های 3 ستاره برتر استانبول را بشناسید!
هتل‌های 3 ستاره برتر استانبول را بشناسید!

بی‌تردید برای سفر به استانبول داشتن اطلاعات کافی از هتل‌های این شهر کمک فراوانی به گردشگران خواهد نمود. به همین دلیل ما در مجله گردشگری ایسفر قصد داریم تا به معرفی ۵ مورد از هتل‌های ۳ ستاره برتر استانبول بپردازیم. هتل‌هایی که از قیمت، خدمات مناسب و موقعیت مکانی ایده‌آلی برخوردار هستند. موقعیت مکانی هتل‌هایی که در زیر به آن‌ها اشاره می‌شود، به گونه‌ای است که دسترسی آسان به مکان‌های دیدنی و مراکز خرید معروف استانبول را برای گردشگران فراهم می‌کنند. برای رزرو بیلط هواپیما و رزرو هتل‌های استانبول می‌توانید به وب‌سایت ایسفر مراجعه نمایید و با هر ایرلاینی که مد نظرتان است، به این شهر دیدنی آسوده سفر کنید.

هتل La Mer Boutique

یکی از هتل‌های ۳ ستاره برتر در استانبول هتل La Mer Boutique است. این هتل در محله کوم‌کاپی (Kumkapi) و به فاصله کوتاهی از مکان‌های دیدنی و ساحل دریای مرمره قرار دارد. هتل La Mer Boutique با فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن و فرودگاه جدید استانبول ۴۵ کیلومتر فاصله دارد. مسیر فرودگاه تا هتل با تاکسی در ۵۰ دقیقه پیموده می‌شود.

La Mer Boutique Hotel

شما با اقامت در این هتل در چند قدمی مکان‌های دیدنی شهر استانبول قرار خواهید گرفت. مسجد سلطان احمد تنها ۲۸۰ متر با این هتل فاصله دارد و نزدیک‌ترین جاذبه گردشگری استانبول به هتل La Mer Boutique محسوب می‌شود. مسجد ایاصوفیه نیز تنها ۸۰۰ متر از این هتل فاصله دارد. برای دسترسی به سایر نقاط شهر می‌توانید از ایستگاه اتوبوسی که به فاصله ۴۰۰ متری هتل واقع شده، استفاده نمایید. رستوران هیپودروم (Hippodrome) درست روبه‌روی هتل La Mer Boutique و به فاصله ۶۶ متری آن واقع شده است. بازار بزرگ استانبول نیز در مسیر ۵ کیلومتری از این هتل قرار دارد. با اقامت در هتل La Mer Boutique می‌توانید به راحتی در ۱۰ دقیقه خودتان را به بازاربزرگ برسانید.

مطالب مرتبط : بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول 

امکانات هتل La Mer Boutique

این هتل ۳ ستاره برتر استانبول از امکانات رفاهی و تفریحی زیر برخوردار می‌باشد.

همه اتاق‌های هتل La Mer Boutique بالکن اختصاصی دارند. دسترسی به امکانات رفاهی عمومی نظیر اینترنت رایگان، چای‌ساز و قهوه‌ساز، تهویه هوای مطبوع، تلویزیون و یخچال در همه اتاق‌ها وجود دارد. سایر امکانات رفاهی این هتل سرویس ترانسفر فرودگاهی و سرویس اتاق می‌باشد.

نظرات مسافران بر اساس وب‌سایت booking: آن دسته از میهمانانی که تجربه اقامت در هتل La Mer Boutique را داشتند از موقیعت مکانی و قیمت مناسب اتاق‌های آن راضی بودند.

مطالب مرتبط: برترین هتل‌های ۴ ستاره استانبول| با قیمت ایده‌آل و کیفیت مناسب

هتل THE REINA

از دیگر هتل‌های برتر ۳ ستاره استانبول هتل THE REINA  است. این هتل در منطقه نور‌السمانیه واقع شده و با فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن ۵۰ کیلومتر فاصله دارد. ایستگاه تراموا سلطان احمد به فاصله ۵۵۰ متری هتل THE REINA واقع شده است. اقامت در این هتل ۳ ستاره یعنی همجواری با مکان‌های دیدنی استانبول. شما برای تماشای مسجد آبی یا همان مسجد سلطان احمد و موزه ایاصوفیه باید ۳ دقیقه پیاده‌روی کنید. آب‌انبار باسیلیکا و کاخ توپ‌کاپی نیز تنها ۱ کیلومتر با این هتل فاصله دارند.

The Reina Hotel

نزدیک‌ترین رستوران به هتل THE REINA  رستوران ارهان ( Erhan) است که ۱۷۰ متر از آن فاصله دارد. در این رستوران انواع غذاهای ترکی طبخ می‌شود. برای خرید می‌توانید سری به بازار و مرکز خرید دارالسفاکا که در مسیر ۳۵۰ متری هتل THE REINA  واقع شده، بزنید.

امکانات هتل THE REINA

جهت رفاه حال میهمانان امکانات رفاهی و تفریحی زیر در هتل THE REINA قرار داده شده است.

همه اتاق‌های این هتل به امکانات رفاهی عمومی نظیر تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت رایگان و یخچال مجهز هستند. سایر امکانات رفاهی هتل THE REINA بار، سرویس اتاق و شاتل فرودگاهی می‌باشد.

نظر مسافران بر اساس وب‌سایت booking: بیشتر میهمانان هتل THE REINA از رفتار دوستانه کارکنان و موقعیت مکانی ایده‌آل آن رضایت داشتند.

هتل Blue House

یکی دیگر از هتل‌های ۳ ستاره استانبول که درست در قلب مرکز تجاری و گردشگری این شهر واقع شده است. شما با اقامت در هتل Blue House 10 دقیقه پیاده‌روی با ساحل دریا فاصله دارید. این هتل با فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن و فرودگاه جدید استانبول  ۴۶ کیلومتر فاصله دارد. دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی نیز به راحتی از هتل Blue Houseامکان‌پذیر است. ایستگاه اتوبوس ۱۰ دقیقه پیاده‌روی با هتل Blue House فاصله دارد.

Blue House Hotel

برای گشت‎ وگذار کافی است قدم از هتل به بیرون بگذارید و به تماشای مسجد سلطان احمد بروید. این مسجد در مسیر ۲۵۰ متری از هتل واقع شده است. پس از آن هم می‌‌توانید سری به مسجد ایاصوفیه و آب‌انبار تاریخی باسیلیکا بزنید. برای رسیدن به این مکان‌های دیدنی استانبول کافی است ۱۰ دقیقه پیاده‌روی کنید. در اطراف هتل Blue House رستوران‌های متعددی وجود دارد. نزدیک‌ترین رستوران به این هتل رستوران مسلا ( (Meşale Restaurant است که ۱۰۰ متر با آن فاصله دارد. در این رستوران می‌توانید از خوردن کباب ترکی لذت ببرید. برای خرید می‌توانید به بازار مصر و یا گرند بازار استانبول بروید. این مراکز خرید در مسیر ۴ کیلومتر با هتل Blue House واقع شده‌اند.

امکانات هتل Blue House

هتل Blue House به امکانات رفاهی و تفریحی زیر مجهز است.

همه اتاق‌ها بالکن اختصاصی دارند. در این هتل یک رستوران و بار قرار داده شده است. در رستوران هتل Blue House انواع غذاهای ترکی طبخ و سرو می‌شود. وعده صبحانه از انواع غذاهای قاره‌ای، ایتالیایی، انگلیسی، آمریکایی و مخصوص گیاه‌خواران به صورت بوفه ارائه می‌گردد. در همه اتاق‌های هتل Blue House دسترسی به امکانات رفاهی عمومی نظیر وای فای رایگان وجود دارد. سایر امکانات رفاهی این هتل شامل سرویس اتاق، شاتل فرودگاهی و سرویس لاندری می‌باشد.

نظر مسافران بر اساس وب‌سایت booking: افرادی که حتی یکبار اقامت در هتل Blue House را تجربه نمودند از اینکه به جاذبه‌های گردشگری استانبول دسترسی راحتی داشتند، بسیار راضی بودند. برخی هم دلیل رضایت‌شان را از این هتل ۳ ستاره، برخورد دوستانه و سرویس‌دهی مناسب کارکنانش اعلام نمودند.

هتل CZN Burak

این هتل ۳ ستاره در منطقه پرطرفدار استانبول، میدان تقسیم واقع شده است.  هتل CZN Burak به فاصله ۴۲ کیلومتری از فرودگاه جدید استانبول قرار دارد. شما با اقامت در این هتل هیچ دغدغه‌ای برای دسترسی به هر نقطه‎ای از شهر نخواهید داشت؛ زیرا ایستگاه مترو تکسیم تنها ۲۰۰ متر از هتل فاصله دارد. برای گشت‌وگذار می‌توانید در ابتدا سری به فروشگاه‌های اطراف میدان تکسیم بزنید. پس از آن با پیمودن مسیر ۸ دقیقه‌ای با تاکسی به کاخ دولما باغچه بروید.

CZN Burak Hotel

چندین رستوران در ۱۰۰ متری هتل CZN Burak وجود دارد. یکی از رستوران‌های معروف نردیک به این هتل رستوران برگر کینگ است. برای خرید می‌توانید سری به مراکز خرید معروف استانبول نظیر مرکز خرید جواهر و یا زورلو سنتر بزنید. این مراکز خرید به فاصله ۷ کیلومتری از هتل CZNBurak واقع شده‌اند.

امکانات هتل CZN Burak

برای رفاه حال میهمانان امکانات رفاهی و تفریحی زیر در هتل CZN Burak قرار داده شده‌اند.

همه اتاق‌های این هتل به امکانات رفاهی عمومی مجهز هستند. در این هتل یک رستوران با طبخ انواع غذاهای ترکیه‌ای قرار داده شده است. میهمانان هتل CZN Burak برای سرو وعده‌های شام و صبحانه می‌توانند به رستوران آن مراجعه کنند. وعده صبحانه از انواع غذاهای قاره‌ای و حلال به صورت بوفه سرو می‌گردد. سایر امکانات رفاهی این هتل نیز شامل سرویس لاندری و سرویس اتاق می‌باشد.

نظر مسافران بر اساس وب‌سایت booking: میهمانان هتل CZN Burak از موقعیت مکانی، قیمت مناسب اتاق‌ها و صبحانه‌های خوشمزه آن راضی بودند.

هتل Santa Ottoman

از دیگر هتل‌هایی که در رده هتل‌های ۳ ستاره برتر استانبول قرار می‌گیرد، هتل Santa Ottoman است. این هتل به فاصله کوتاهی از میدان تقسیم واقع شده و با فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن و فرودگاه جدید استانبول ۴۵ کیلومتر فاصله دارد. شما با اقامت در هتل Santa Ottoman دسترسی راحتی به مکان‌های دیدنی و از همه مهمتر به حمل‌ونقل عمومی خواهید داشت. ایستگاه مترو میدان تکسیم با این هتل تنها ۳۰۰ متر فاصله دارد. کاخ زیبا و دیدنی دلما باغچه در مسیر کمتر از ۲ کیلومتری هتل Santa Ottoman واقع شده است. ازآنجا به راحتی می‌توانید سری به محله دوست‌داشتنی بشیکتاش بزنید.

Santa Ottoman Hotel

برای گشت‌وگذار در مراکز خرید استانبول پیشنهاد می‌کنیم سری به زورلو سنتر بزنید. این مرکز خرید به فاصله ۱۵ دقیقه‌ای با تاکسی از هتل Santa Ottoman واقع شده است. چندین رستوران در اطراف این هتل وجود دارد. اگر به خوردن غذاهای کبابی علاقه‌مندید، پیشنهاد می‌کنیم به رستوران زبیر اوکاکباسی (Zübeyir Ocakbaşı) که تنها۵۰ متر از هتل فاصله دارد، بروید. البته رستوران مشهور برگر کینگ نیز در مسیر کوتاهی از هتل Santa Ottoman واقع شده است.

امکانات هتل Santa Ottoman

هتل Santa Ottoman به امکانات رفاهی زیر مجهز می‌باشد.

در همه اتاق‌های این هتل دسترسی به وای فای رایگان، سیستم تهویه هوا، تلویزیون و یخچال وجود دارد. در این هتل یک رستوران و بار قرار داده شده است. وعده صبحانه در اتاق ارائه و سرو می‌گردد. سایر امکانات رفاهی این هتل شامل سرویس اتاق و سرویس ترانسفر فرودگاهی می‌باشد.

نظر مسافران بر اساس وب‌سایت booking: میهمانان هتل Santa Ottoman از امکانات، تمیزی اتاق‌ها، صبحانه‌ متنوع و رفتار دوستانه کارکنان آن رضایت داشتند.   

نظرت چی بود؟!