جریان واکسن کرونا رایگان در ایروان چیست؟

واکسیناسون رایگان در ایروان
واکسیناسون رایگان در ایروان به شهروندان و گردشگران

وزارت بهداشت ارمنستان در نوامبر ۲۰۲۰ اعلام کرد که از  ۳ نوع واکسن فایزر، سینوفارم و استرازنکا تهیه کرده است. همچنین، در فوریه ۲۰۲۱ اعلام کرد ۵ پنج میلیون واکسن اضافه بر نیاز شهروندان خریداری کرده، و امیدوار است بتواند از این واکسن به توریست ها و گردشگران هم تزریق کند. در آوریل ۲۰۲۱ اعلام شد علاوه بر آن ۵ میلیون واکسن ، مجددا یک میلیون دیگر واکسن سینوفارم تحویل گرفته است.

در حال حاظر اگر شما به ایروان سفر کنید در میدان جمهوری و خیابان‌های مختلف آن شاهد صف‌های نه چندان طولانی هستید که شهروندان وگردشگران با در دست داشتن پاسپورت خود آماده دریافت دوز اول واکسن استرازنکا هستند. این واکسن رایگان در ایروان صرف نظر از ملیت به تمام کسانی که علاقمند به دریافت واکسن هستند زده می‌شود.

گواهی تست استرازنکا مسافر ایرانی در ایروان

ممکن است در طی این چند ماه اخیر موضوع جنجالی تور واکسن کرونا را که در بین آژانس‌های گردشگری بسیار شایع شده است را شنیده باشید.اما کاملا واضح است که هیچ شرکت و آژانس گردشگری نمی‌تواند مسئولیت زدن واکسن مسافران را بر عهده بگیرد.

ایسفر با در نظر گرفتن درخواست بالای مسافران خدمات مسافرتی خود به مقصد ایروان را افزایش داده، تور لیبرتی پکیجی از بلیط، هتل، بیمه مسافرتی و تست پی سی آر و ترانسفر فرودگاه امام است که تیم ایسفر برای راحتی مسافران خود طراحی کرده.


مسافرانی که دوست دارند واکسن بزنند در هر خیابانی که آمبولانس‌ها مردم را واکسن میزنند با مسئولیت خود رفته و واکسینه میشوند. همچنین، مسافرانی که علاقمند به تاریخ، طبیعت و جاذبه های گردشگری هستند می‌توانند از جاذبه‌های شهر لذت ببرند.
و در آخر بعضی مسافران هم از هر دو امکانات ایسفر بهره‌مند می‌شوند .

نظرت چی بود؟!