هتل میراژ (Mirage Hotel)

هتل میراژ - Mirage Hotel
هتل میراژ

خوبی اقامت در هتل‌های نوساز، مخصوصا هتل‌های نوساز کیش، این است که همه استانداردها رعایت شده‌اند و با هتلی به روز سر و کار خواهید داشت. هتل میراژ یکی از هتل‌هایی است که اخیرا به جمع میزبانان کیش اضافه شده است و به راستی که با طراحی و امکانات خود رقابت را برای سایر رقبا سخت کرده است.

طراحی خاص محوطه بیرونی و فضای سبز خبر از مجموعه‌ای با شکوه می‌دهند، طراحی بیرونی ساختمان هتل هم نیازی به تعریف ندارد و با اولین نگاه متوجه خواهید شد که هتل میراژ یک سر و گردن از بقیه هتل‌ها بالاتر است. این خوبی‌ها تنها به ظاهر میراژ ختم نمی‌شوند؛ لابی بسیار شیک، طراحی خاص و هارمونی رنگ-های سالن غذاخوری هم نباید نادیده گرفته شوند. تمیزی به قدری برای هتل میراژ اهمیت دارد که همه جا، حتی زمین زیر پایتان، برق می‌زند.

هارمونی رنگ‌ها و طراحی خاص در اتاق‌ها نیز مشاهده می‌شود. اتاق‌هایی شیک و تمیز برای مهمانان آماده شده‌اند و تمامی امکانات لازم در آن‌ها گنجانده شده است. تنوع و قیمت اتاق‌ها و سوئیت‌ها هم که بسیار عالی است.

هتل میراژ-  Mirage Hotel
هتل میراژ- Mirage Hotel

از جمله مزیت‌های بسیار هتل میراژ قرارگیری آن در بلوار دریا و قسمت‌های مرکزی جزیره است و این یعنی نزدیکی به اسکله آبی و تفریحات آبی هیجان‌انگیز کیش. مراکز خرید پردیس یک و دو و مرکز خرید مروارید کیش از جمله مراکز خرید نزدیک به هتل هستند. این‌جا حدودا پانزده دقیقه‌ای با کشتی یونانی فاصله دارد. برای رفع خستگی و گذراندن وقت می‌توانید از امکاناتی نظیر سونا، استخر و جکوزی استفاده کنید، اما اگر نظر ما را می‌خواهید کیش قطب تفریحات هیجان‌انگیز ایران است، از هتل میراژ بیرون بزنید و از موقعیت خوب آن استفاده کنید و طعم تفریحات کیش را بچشید.

هتل میراژ-  Mirage Hotel
هتل میراژ- Mirage Hotel
نظرت چی بود؟!