نشانه‌های حیات در صنعت هواپیمایی، برنامه‌ریزی هواپیمایی کانتاس برای بازگشایی بیشتر سالن‌های پذیرایی خود

نشانه‌های حیات در صنعت هواپیمایی
نشانه‌های حیات در صنعت هواپیمایی با بازگشایی بیشتر سالن‌های پذیرایی هواپیمایی کانتاس

هواپیمایی کانتاس ۳۰ سالن از ۳۵ سالن پذیرایی در پروازهای داخلی خود را در اوایل ماه دسامبر به خاطر افزایش پروازها و کمتر شدن محدودیت‌های مرزی بازگشایی می‌کند. سالن‌های پرت، بریزبین، کوللانگاتا، سیدنی و هوبارت تا ۲ دسامبر بازگشایی می‌شوند و همراه با آن سالن بیزنس کلاس ملبورن و سالن‌های منطقه‌ای در دونپورت و لاونسسترن هم بازگشایی می‌شوند. شرکت کانتاس به خاطر محدودیت‌های اعمال شده توسط دولت به همراه شرکای بین‌المللی خود در ماه مارس مجبور به بستن سالن‌های پذیرایی خود شد و به تازگی شروع به بازگشایی آن‌ها در وهله اول برای پروازهای داخلی کرده است.

خانم استف تالی مدیر امور مسافران کانتاس اعلام کرد: از آنجایی‌که مسافران ما دوباره به پروازها برگشته‌اند، بسیار مشعوفیم که بیشتر سالن‌های پذیرایی خود را برای ایام کریسمس بازگشایی می‌کنیم. ما آگاه هستیم که چقدر مسافران کثیرالسفر ما ارزش می‌دهند که قادر باشند قبل از پرواز در سالن‌های ما استراحتی کنند و چیزی برای خوردن و نوشیدن در اختیار داشته باشند. این قدم دیگری است برای برگشتن به وضعیت نرمال تجربه‌های سفر و همچنین بدین معنی است که کارمندان بیشتری به سرکار خود مراجعت می‌کنند.

خانم تالی افزود ما به درخواست پروازها توجه می‌کنیم و سعی داریم چند تا سالن باقی مانده را هم باز کنیم؛ زیرا مرزها باز شده‌اند و پروازهای ما هم افزایش پیدا کرده‌اند. سخنگوی شرکت ویرجین استرالیا هم اعلام کرد با راحت شدن محدودیت‌های پرواز به تاسمانی این شرکت چهار پرواز هفتگی خود را از ملبورن به هوبارت و همچنین ملبورن به لاونسستن دوباره راه‌اندازی می‌کند و این خبر خوبی است که ما قادریم مسافران‌مان را برای ایام کریسمس به خانه‌هایشان برسانیم.

منبع : airlineratings.com

با اخبار ایسفر همراه شوید.

نظرت چی بود؟!