هواپیمایی یونایتد شیوه‌های نوین نظافت و تمیزی در پروازها را اعمال می‌کند

هواپیمایی یونایتد همچنین برای بخش اکونومی پرواز هم غذای مختصری را به‌صورت بسته بندی ارائه می‌دهد. در تلاش برای مطمئن کردن مسافران از یک پرواز بی خطر، هواپیمایی یونایتد اعلام نمود که همراه با شرکت کلورکس جهت ضدعفونی کردن محیط کار و فراهم نمودن بهداشت برای مسافران همکاری دوجانبه‌ای را فراهم کرده است.

به‌عنوان بخشی از برنامه – موسوم به کلین پلاس – محصولات شرکت کلورکس در محیط ترمینال‌ها، درب‌های خروجی و فرودگاه‌های اصلی یونایتد مانند شیکاگو و دنور استفاده می‌شود.

ارائه مواد ضد عفونی کننده در طول پرواز

یونایتد همچنین مواد ضدعفونی در طول پرواز در اختیار مسافران قرار می‌دهد و بعلاوه آن سطوحی که بیشترین تماس با آنها برقرار می‌شود.

مانند دسته صندلی، دستگیره درب توالت، صفحه نمایش پشت صندلی و کمربندهای ایمنی را بطورعمده‌ای ضد عفونی خواهد کرد.
مدیر اجرایی یونایتد آقای اسکات کیری اعلام کرد که ایمنی و بهداشت از الویت بالایی در نزد ما برخوردار است و اکنون در میان این بحران غیر قابل پیش بینی، بیشتر هم شده است.

ما به این نتیجه رسیده‌ایم که ویروس کرونا باعث شده است که مسافران به هنگام خرید بلیط، به تمیزی و استانداردهای بالای بهداشتی بیشتر توجه کنند و ما از هیچ کاری برای حمایت از مسافران و کارمندان خود فروگزار نمی‌کنیم.

برنامه کلین پلاس از کمک کلینیک کلیولند نیز برخوردار است. دکتر تومیسلاو میهالویچ مدیر اجرایی کلینیک کلیولند در یک اعلامیه ابراز داشت که اجتماع خود را با دنیایی که توسط ویروس کرونا تغیر کرده، دارد هماهنگ می‌کند.

ما افتخار می‌کنیم که بخشی از این برنامه هستیم و می‌توانیم اطلاعات خود را که حاصل ماه‌ها تلاش و تحقیق درباره این ویروس است را در اختیار یونایتد بگذاریم.

ضدعفونی هواپیما و مقابله با کرونا ویروس
ضدعفونی هواپیما و مقابله با کرونا ویروس

بسته‌های غذایی بخش اکونومی

افزون بر شیوه‌های جدید برای تمیزی و نظافت، هواپیمایی بسته غذایی مختصری را هم در بخش اکونومی پرواز در اختیار مسافران قرار می‌دهد که شامل یک بطری آب، مقداری شیرینی، چوب شور و دستمال ضد عفونی می‌باشد.

از ۲۲ ماه مه شروع شده اول برای پروازهای داخلی که مدت آن ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه یا بیشتر باشد در نظر گرفته است و این جای سرویس قدیمی که شامل نوشابه و یک غذای مختصر بود را می‌گیرد.

از مسافران خواسته شده جهت اطمینان بیشتر برای تحویل بار به کیوسک‌های مخصوصی که هیچگونه تماسی با آنها ندارند مراجعه کنند و مسافران باید ماسک بزنند و در صورت پر بودن پرواز قبل از آمدن به فرودگاه به آنها حتما اطلاع داده خواهد شد.

مولف: حمید عشوری | مدیر توسعه کسب و کار
منبع : + Leisure Travel

نظرت چی بود؟!

ایسفر را دنبال کنید @esafarcom

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .